?

Log in

No account? Create an account

editorigpiru


Шварц Елена Семеновна


Previous Entry Share Next Entry
Для комментариев о сайте ИГПИ
editorigpiru
Те, кто хотел бы высказаться о содержании сайта Института гуманитарно-политических исследований, пожалуйста, пишите все в комментах к этому посту.


  • 1
Шановний пане Бутов! Хочу зауважити, що історія набагато точніше акустики чи фізики взагалі. І факти доводять, що в ті часи, коли Росія обмежувала спілкування з зовнішнім світом, у 15,16,17 сторіччях, наприклад, вона у своєму розвитку зупинялась. Те ж саме відбулось за радянських часів, коли керівництво держави "обминуло" НТР та інформаційну революції. Ви ж розумієте, що антизахідні погляди, які Ви висловлюєте, не новина. На жаль, вони зараз домінують в путінський тандемократії. За їх допомогою виправдовується російська агресія в Грузії і багато інших злочинів. Мені соромно, що людина, з якою я колись був знайомий, виправдовує Сталіна і навіть репресії. Бувайте.

Просто трудно поверить, что в окружении такого грамотного и умного человека как Ющенко может оказаться такой близорукий человек, который не может отличить голодомор от сталинизма, настоящих патриотов от принудительных. Это большая проблема этого человека.

  • 1